Jak začít?

22. května 2017 v 0:44
Na začátek bych chtěl říct, že mě při zakládání tohoto blogu potkali 2 problémy. Jak ho nazvat? A jak napsat úvodní článek, aby byl zajímavý. Záložka "Založit nový blog" mi tu svítí už hodinu a Word mám otevřený asi 2 hodiny. A tak jsem začal psát tohle a snad mě napadne nějaký originální název, než napíšu něco, co vás zaujme, bude to dostatečně dlouhý a mě se to bude líbit.
Asi by bylo fajn, abyste o mě taky něco věděli. Jsem Jakub, je mi 23, studuju vysokou školu a mám rád rum. To asi na začátek stačí, ne? Většinu stejně zjistíte až v dalších článcích, pokud napíšu vůbec ještě někdy něco dalšího. Doufám, že ano.
Hodně dlouho už jsem přemýšlel o tom, že bych začal psát blog. Na Twitter se toho moc nevejde (140 znaků je prostě málo) a dlouhý statusy na Facebooku nikoho nezajímají. Ale nevěděl jsem o čem ho psát. Témata jako fitness, rodina, móda nebo krása jdou úplně mimo mě. Možná to bude tím, že jsem chlap. Nebo snad ještě chlapec?
Momentálně mám po zkouškovým, takže jsem pořád doma, občas na brigádě, ale pořád sám. To mě nutí přemýšlet. A jelikož to jsou občas zajímavý myšlenky, tak by nemuselo být špatný je sdílet s vámi. Tak snad se najde pár lidí, který zaujmu buď svým myšlením, svým humorem nebo svojí osobností? To se uvidí.
Při psaní tohoto úvodního článku jsem si vzpomněl na jednu otázku, kterou mi položil minulý semestr můj učitel na angličtinu a nedokázal jsem na ní odpovědět: "Jsi muž nebo kluk?" Já nevěděl, co odpovědět. A co vy, co byste odpověděli?
A o čem že budu vlastně psát? O životě. Někdy dlouze, někdy krátce. Ale vždycky budu rád, když se nad tím někdo zamyslí nebo si z toho něco odnese.

Pokud jste to dočetli až sem, tak doufám, že to nebylo naposled, co jste byli na mém blogu. Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Novotný Michal Novotný | Web | 22. května 2017 v 7:47 | Reagovat

Vidím, že s prvním článkem jsi to měl podobně, jako já. Rum mám taky rád, tak se těším, až o tom napíšeš. Muž nebo kluk? Řekl bych, že obojí - záleží na úhlu pohledu. Držím pěsti!

2 Klára ♥ Klára ♥ | E-mail | Web | 22. května 2017 v 10:26 | Reagovat

První článek se Ti fakt povedl a doufám, že to nebyl poslední článek, protože já sem rozhodně ráda zavítám :) Hodně štěstí do začátku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama