Když cesta je cíl

7. června 2017 v 23:11
Dost dlouho jsme s kamarádama řešili cestování. Pokaždý jsme někde seděli opilí a kecali a vždycky to končilo slovy: Jednou procestujeme celej svět.
Jeden se odstěhoval do Prahy a zajímají ho jen peníze. Další si našel přítelkyni a nemá na mě skoro žádnej čas (sad story). Další pořád říká, jak nemá čas nebo peníze. A tak to je i se všema ostatníma.
A tak mě nezbejvá nic jinýho, než vyrazit na cesty sám. Teda s flaškou rumu v krosně. Aspoň se líp seznámím s lidma, který po cestě potkám. Protože pro mě, jako introverta, je seznamování dost problém. Natož v cizí zemi, v cizím jazyce.

A když mě tak všichni říkali, že nemaj peníze, tak snad jim pro příště dokážu, že to není ta správná výmluva. Mám zaplacenou cestu za 700kč do Holandska a beru si s sebou 200€, stan a spacák. Ubytování by se prodražilo. A pokusím se být na cestách co nejdýl. Mám jedinej cíl, zahulit si kvalitní materiál v Amsterdamu a pak půjdu kam mě nohy povedou. Aneb když cesta je cíl. Základní pravidlo stopařů!
Asi jsem si měl na tohle založit nějakej cestovatelskej blog, protože to bude určitě totální punk a stane se mi za těch několik dní dost zajímavejch věcí. Nebo že bych to pak shrnul sem do nějakých pár článků. Bude to někoho zajímat?

A dokonce jsem objevil způsob, jak vydělat cestováním. Teda spíš jak vydělávat fotkama z cest. Aneb fotobanky. Vy uploudnete fotku, někdo si jí stáhne a vy dostanete peníze. Docela pohoda ne? Hodím sem asi odkaz, kdyby to případně někoho zajímalo! (Shutterstock)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama