Vztahy? Štěstí?

11. července 2017 v 20:08
Posledních pár dní jsem byl trochu mimo, jelikož polknout flašku rumu denně mi dalo docela zabrat. Jelikož dneska moji blízcí kamarádi tráví čas se svýma přítelkyněma, tak nad tím tak doma přemejšlím. Otevřel jsem si láhev rumu a jdu se trochu rozepsat. (možná dneska napíšu i víc článků)

Moji nejbližší kamarádi (pro zachování anonymity je budu nazývyt Tomáš a Ondřej) mají vztah. Tomáš 3 roky a Ondřej něco málo přes 2 roky. Měli jsme partu 6 lidí. Patřila tam totiž i moje bývala přítelkyně, protože holky byli spolužačky, dokonce nejlepší kamarádky. Ta moje z party vypadla brzo, protože to neklapalo. A proč udržovat vztah, který neklape? Což je docela důležitá otázka, přesně u těhlech 2 vztahů. ani jendomu to neklape, ale udržujou si ty vztahy. A mě zajímá proč? Dokáže mi na to někdo odpovědět? Oni totiž ne...
Pro Tomáše holka udělá cokoliv, aby se mu zalíbila. Začla kouřit. Začla "náhodou" poslouchat metal. A pořád do všeho kecá svoje sračky. A jelikož s nima trávím každý den, divím se, že jsou stále spolu. Každej den se hádaj kvůli píčovinám a trávěj spolu 24h v kuse (a to spolu nebydlej ještě...). Jak tohle může fungovat?
Ondřejova holka z naší party taky vypadla. Podvedla ho, rozešli se, ale po 2 tejdnech se zase dali dokupy, i když jim všichni říkali jak to fungovat nebude. A jelikož jsem já byl ten, kdo to říkal nejvíc, tak se se mnou ta holka přetsala bavit a už mezi nás ani nikdy nejde. Jejich vztah doprovází každodenní hádání, vídání se jednou za 3 dny na pár minut. Tak se znova ptám, jak tohle může fungovat, když ani jeden není šťastnej? Když oba jsou šťastní s někým jiným?

Jako příklady jsem uvedl jen tyhle 2 vztahy, ale mohl bych uvádět dál a dál, jelikož v mým okolí, co má každej vztah, tak to nefunguje nebo spolu nejsou šťastní. A tak by mě zajímalo, proč spolu ty lidi jsou? Je to snad nějakej trend mít vztah? Proč si prostě nepřiznaj, že to nefunguje? Nedokážou si snad říct ahoj a budou takhle trpět?

Já jakmile jsem u svého vztahu zpozoroval problém, tak to dlouho netrvalo a přítelkyně letěla z bytu ještě dřív, než se stihla zabydlet. A od tý doby jsem šťastnej. Přál bych všem, aby sundali růžový brýle a po dlouhý době poznali pocit štěstí.

Tohle napsat mě napadlo po tomto citátu: "Až přijde ten pravý vztah, tak to poznáš. Bude tvůj život zjednodušovat, a ne komplikovat" - Brigitte Nicole
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zdenikusprtky zdenikusprtky | Web | 14. července 2017 v 22:39 | Reagovat

Tohle upřímně také nechápu. Nechápu lidi, kteří raději budou ve špatném vztahu jen proto, aby nebyli sami. Je to naprostá blbost. Když už jít do vztahu a být ve vztahu, tak s člověkem, ke kterému cítím něco víc. A ne jen proto, abych nebyla sama. Vždyť z toho vztahu ani nic nemají. Jediná věc, kterou získají, je status: zadaný/á... nic víc. A kde je důvěra? Věrnost? Upřímnost? ...vždyť je to celé jedna velká lež. Je to smutné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama